تبلیغات
وبلاگ ابر قهرمانان - کار های خارق العاده
مخلص شما حامی خنده و شادی

کار های خارق العاده

جمعه 10 آبان 1392 03:37 ب.ظ

نویسنده : دنیل پارک
تا به حال فکر کردید چگونه می توان ذهن افراد را خواند یا بلند کردن اجسام یا خشک کردن حیوانات و...
رمز تمام این کارها و راز بزرگ قدرت روح، یک کلمه است و آن «ریاضت» و حصر نفس می‏باشد. 
. مسدود ساختن روزنه‏های حواس ظاهری و احساسات درونی برای تمرکز قوا و کانون دادن نیروی روح به یک نقطه از طریق ریاضت نفس، تحقق می‏پذیرد. 

یعنی برای آنکه روح از راه نگاه و روزنه‏ی چشم یا گوش به این سو و آن سو کشیده نشود، و از راه زبان یا غرائز شهوانی، این طرف و آن طرف سوق نیابد و خلاصه قوایش پراکنده و کم اثر نگردد، باید به وسیله‏ی ریاضت و تمرین‏های حساب شده، نفس را محصور کرد؛ فکر را حبس نمود و با محاصره‏ی باطن، تمام قوای روان را به یک نقطه کشاند. وقتی تمام نیروی روح در یک جهت قرار گرفت، مثل ذره بین که می‏سوزاند و آتش می‏زند، اثر می‏گذارد و تسخیر و تصرف می‏نماید. 

مثلا بعضی از کسانی که می‏خواهند قدرت روحشان را متمرکز سازند و تنها از کانون چشم عبور دهند تا بتوانند به وسیله‏ی چشم در 
دیگران تاثیر بگذارند و فردی را تحت نفوذ اراده‏ی خویش درآورند یا شخصی را به خواب ببرند و تسخیر نمایند، برای نیل به این منظور، ابتدا کاغذی را روی دیوار، مقابل چشم خود نصب می‏کنند سپس یک دایره‏ی کوچک روی کاغذ ترسیم نموده و آن را سیاه می‏کنند. بعد در فاصله‏ی معینی از دیوار قرار می‏گیرند و به آن دائره‏ی سیاه رنگ، چشم می‏دوزند. آنقدر نگاه می‏کنند و بدون پلک زدن، هدف را می‏نگرند تا دیدگان خسته شود و بی اختیار، پلک‏ها فرود آیند یا از چشم، آب بیاید و احساس سوزش نمایند. در این هنگام، کار را رها می‏کنند. 
فردا مجددا همین برنامه را انجام می‏دهند، البته روز دوم، زمان بیشتری قدرت نگاه کردن بدست می‏آورند و نفس، محصورتر از روز قبل می‏گردد و توجه و تمرکز فکر به یک نقطه، شدیدتر می‏شود. 


روزهای بعد به همین منوال تمرین می‏کنند و هر نوبت از دفعه‏ی پیش، با قدرتی افزون‏تر و زمانی طولانی‏تر، هدف را بدون پلک زدن می‏نگرند، تا آنکه آرام آرام قدرت روح، بر اثر حبس نفس و حصر فکر، کانون می‏گیرد. آنقدر این روش را ادامه می‏دهند که اگر روز نخست، پنج دقیقه توان نگاه کردن داشته‏اند، کار به جایی می‏رسد که پس از چند روز ریاضت، دو ساعت بدون وقفه و پلک نهادن، به آن نقطه چشم می‏دوزند و آنقدر در این جهت ریاضت می‏کشند تا سرانجام دائره‏ی سیاه، سفید می‏نماید. 

وقتی به این مرحله رسیدند، چشم دارای تاثیر گردیده و قدرت روح، از همه‏ی جوانب به مرکز چشم هدایت شده و کانون گرفته است. 

در نتیجه با نیروی چشم و نفوذ نگاه می‏توانند در دیگران تاثیر بگذارند و فردی را اسیر اراده‏ی خویش سازند و مثلا به خواب ببرند. هیپنوتیزم و تصرف و تسخیرهای فراتر از آن، همه از این طریق پدید می‏آیند. 

بنابراین قدرتی که در چشم پیدا شده، در حقیقت، قدرت روح است که بر اثر محاصره‏ی نفس تحقق یافته و از این منفذ، بروز کرده است.
منبع:http://www.montazar.net/
دیدگاه ها : نظرات
آخرین ویرایش: جمعه 10 آبان 1392 03:48 ب.ظ